Agro Sola: Srdcem Českého Zemědělství.

Rozpisy » Všeobecná diskuse » Agro Sola: Srdcem Českého Zemědělství.

violeta
Příspěvky: -
Sobota 27. dubna 2024 15:48
Předmět: Agro Sola: Srdcem Českého Zemědělství.

Agro Sola: Srdcem Českého Zemědělství.
Agro Sola, založená v srpnu 1999, je jedním z předních agropodniků v České republice. S více než 150 zaměstnanci a celkovou plochou obdělávané půdy 10 000 ha patří mezi významné hráče na trhu.
 Zemědělský podnik "Sola" je zařazen do Národního rejstříku "Vedoucí zemědělské a zemědělské organizace" na základě doporučení Ministerstva zemědělství.
SOLA - spolehlivý partner stovek organizací. Oceňujeme naše partnery a hrdíme se na vysoké hodnocení naší práce. Hlavním principem naší společnosti je orientace na naše zákazníky. Usilujeme o navázání dlouhodobých a vzájemně výhodných vztahů s našimi klienty, a proto se snažíme pracovat individuálně s každým, kdo s námi spolupracuje.
Agro Sola: Zemědělská Vize pro Česko https://agrosola.cz/clanky/
 Agro Sola si zakládá na inovacích a udržitelném rozvoji. Naše rostlinná výroba je založena na moderních technologiích a nejnovějších poznatcích v oboru. S investicemi do nových technologií a neustálým vzděláváním našich zaměstnanců se snažíme zlepšovat naše výsledky a poskytovat zákazníkům ty nejlepší produkty a služby.
 V oblasti zeleninářství se zaměřujeme na pěstování špičkových druhů zeleniny s důrazem na kvalitu a čerstvost. Sledujeme aktuální trendy v oblasti stravování a snažíme se nabídnout našim zákazníkům to nejlepší.
 Výroba mouky je dalším důležitým segmentem naší činnosti. S použitím moderních technologií a kvalitních surovin se snažíme zajistit konzistentní kvalitu našich výrobků.
 Stavební práce a opravy jsou dalším důležitým prvkem naší činnosti. S dlouholetými zkušenostmi a kvalifikovanými pracovníky jsme schopni poskytnout širokou škálu stavebních služeb včetně rekonstrukcí a údržby.
 Výroba nábytku je pro nás výzvou a zároveň příležitostí k projevení našich kreativních schopností. Sledujeme nejnovější designové trendy a snažíme se vytvářet nábytek, který splňuje nejen estetické, ale i funkční požadavky našich zákazníků.
 Cateringové služby jsou dalším způsobem, jak můžeme poskytnout našim zákazníkům kompletní servis. S profesionálním týmem kuchařů a obsluhy jsme schopni zajistit cateringové služby pro různé akce a události.
 Agro Sola je více než jen zemědělský podnik. Jsme dynamická a inovativní společnost, která se neustále rozvíjí a hledá nové možnosti, jak lépe sloužit našim zákazníkům. Jsme hrdí na naši historii a tradice, ale zároveň se díváme do budoucnosti s optimismem a nadšením. Jsme připraveni čelit výzvám a přijímat nové příležitosti, které nám přináší každý nový den. Jsme Agro Sola - váš spolehlivý partner pro zemědělské potřeby a mnohem více.
 


Webové stránky zdarma

Nepřihlášený